پخش تراکت در بازار تهران

پخش تراکت در بازار تهران عنوان یکی از بهترین و جذاب ترین لوکیشن های میباشد که مورد توجه شرکت ها و کسب کارها قرار میگرد ، اگر شما هم تمایل به توزیع اوراق تبلیغاتی خود در بازار بزرگ تهران هستید بطور قطع مطالعه این مطلب کمک شایان توجهی به شما خواهد کرد

پخش تراکت در بازار تهران و چالش های رو به رو

پخش تراکت در بازار تهران که به اصطلاح عامیانه بازار بزرگ هم نامیده میشود، برای انجام تمور تبلیغاتی بسیار مناسب میباشد قبل از توضیحت تکمیلی بد نیست

تاریخچه ی از این بازاربزرگ از نظر بگذرانیم .بازار که یک نام آشنا در زمینه اقتصادی، تاریخی و فرهنگی در پایتخت بشمار می آید و  از دیر باز تاکنون به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازارهای ایران شناخته ‌می‌شود.  البته که از گذشته  تا کنون خرید همواره بخش جدانشدنی از زندگی هر فرد با هر بودجه ای است؛ کمتر کسی پیدا ‌می‌شود که به خرید علاقه نداشته باشد. وقتی عازم شهر تهران ‌می‌شوید و به بازار بزرگ پایتخت مراجعه ‌می‌کنید، در همان نگاه اول متوجه وسعت این بازار خواهید شد که به فروش انواع کالاها پرداخته ‌می‌شود.
بازار تهران با ساختار پیچیده خود شامل بخش‌های مختلفی است و اکثرا در زمینه عمده فروشی فعالیت ‌می‌کنند، که میتواند به یک لوکیشن عالی جهت پخش تراکت در بازار تهران قلمداد بشود و همچنین ‌می‌توان گفت  بازار تهران به نوعی تامین کننده مایحتاج  کل ایران بوده و همچنین پاسخگو  نیازهای کسبه در مشاغل مختلف میباشد. در حالت کلی محال است تا به حال نام بازار تهران را نشنیده باشید، در هر جایی از این کشور که زندگی ‌می‌کنید برای یکبار هم که شده در سفرتان به پایتخت به این بازار سر زده اید. . نکته حائز اهمیت در مورد بازار تهران اینست که نه تنها از لحاظ اقتصادی بلکه از نظر تاریخی و معماری نیز دارای اهمیت زیادی است. البته بازدید از این بازار فقط به خرید ختم نمی‌شود، بلکه ‌می‌توانید غذاهای خوشمزه نوش‌جان کنید یا اینکه از بناهای تاریخی این مجموعه بازدید داشته باشید. بازار بزرگ تهران در سال ۱۳۵۶ در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده است.

تاریخچه بازار بزرگ تهران

شاید بد نباشد بدانید که پخش تراکت در تهران توسط یکی از کسبه بازار بزرگ تهران مورد استفاده قرار گرفته ،حاج مرتضی بازرگان یکی از کسب خوشنام در بازار اولین بار با چاپ کاغذهای در ابعاد بزرگ نسبت به تبلیغ شغل خود هم همت گمارید، شاید جذاب باشد که از تاریخچه تاسیس بازرا که در دوره شاه تهماسب صفوی احداث شده و در دوره ناصرالدین شاه قاجار تکمیل گردیده است. بدانید ، در زمان صفویه، شاه تهماسب قزوین را به عنوان پایتخت انتخاب کرده بود که در آن موقع تهران با ۴ محله در داخل حصار بوده است و یکی از این محله‌ها بازار نام داشت و چندین حجره و دکه فعالیت داشتند. در ادامه با روی کار آمدن قاجار و انتقال پایتخت به تهران، آقا محمد خان به این بازار رونق بخشید و حجره‌‌ها، دالان‌‌ها، کاروانسراها را مورد بازسازی قرار داد. بعد از ساخت مسجد جامع، مجموعه بازار توسعه داده شد و چندین سرا و تیمچه‌ به بخش بازار اضافه گردید. در دوره ناصرالدین شاه نیز ورودی اصلی بازار بزرگ ساخته شد

بازار بزرگ تهران دارای قسمت‌های مختلفی است، مانند تیمچه، بازار، راسته، پاساژ، مغازه، رستوران، مسجد، تکیه. بازار تهران دارای راسته و بازارچه‌های زیادی در درون خود است که هرکدامشان در حرفه خاصی فعالیت دارند.  ‌در طول سال‌ها، معماری این بازار تغییرات زیادی داشته است و با بازسازی‌ها و اضافه شدن بخش‌های جدید به طور جدی در معماری این بازار تغییر ایجاد گردیده است. از بازارهای معروف ‌می‌توان به بازار امیر، بازار آهنگران، بازار بزرگ، بازار بین الحرمین، بازار پردیس، بازار خیاط‌ها، بازار پرسپولیس، بازار دروازه نو، بازار زرگرها، بازار رضا، بازار کفاش‌ها، بازار طوسی، بازار کیش، بازار مسگرها، بازار لوازم التحریر، بازار نجارها و بازار قیصریه اشاره کرد. همچنین چند مورد سرا نیز در بازار تهران وجود دارند، مانند سرای احمدی، سرای افراشته، سرای حاج حسن، سرای عباسی، سرای مشکات، سرای وزیری و سرای نقالخانه، در ادامه به تیمچه‌ها دسترسی خواهید داشت که اسامی تیمچه‌ها نیز عبارتند از تیمچه حاجب الدوله، تیمچه ابوتراب و تیمچه باوفا.
یکی از جاهای زیبا و پر رفت و آمد در بازار تهران چهار سوق است که به جرات میتواند بعنوان یکی از گزنه های مناسب برای پخش تراکت در بازار تهران مورد توجه ویژه تری قرار بگیرد، که در نزدیکی مسجد جامع قرار دارد و مکانی هشت ضلعی با سقفی کوتاه و گچ بری‌های بسیار زیبایی است، همچنین این بازار با معماری و بافت قدیمی خود جزو آثار ملی به شمار ‌می‌رود. سبزه میدان یکی از میدان‌های معروف در بازار است و این بخش در دوره صفویه ساخته شده و در زمان قاجار مورد بازسازی قرار گرفته است. مسجد امام خمینی یا مسجد جامع یا مسجد شاه با قدمتی بیش از ۲ قرن به ثبت ملی رسیده است. در کنار مسجد جامع، تیمچه ای به نام حاجب الدوله وجود دارد که با معماری بی نظیر خود یادگاری از دوره ناصر الدین شاه است و در سال ۱۳۵۶ نیز به ثبت ملی رسیده است.
تیمچه مهدیه نیز در جنوب و نزدیک سبزه میدان واقع شده و با معماری گنبدی خود زیبایی منحصر بفردی به این بازار بخشیده است. بازار امیر نیز در سال ۱۲۲۹ ساخته شده و یکی از قدی‌می‌های بازار تهران به شمار ‌می‌رود.

پخش تراکت در بازار تهران
پخش تراکت در بازار تهران

شیوه های مناسب پخش تراکت در بازار تهران

یک سوال مهم و اسای که مطمئنا پیش می آید اینکه بهترین شیوه پخش فوری تراکت در بازار تهران کدام است؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوئیم که بهترین شیوه  در این محدوده با توجه به حجم بالا مغازه ها پخش بصورت تجاری میباشد ، بدین شکل که اوراق بین مغازه دارها و همچنین کسبه توزیع شود ، البته که این مهم را بایستی مورد دقت و توجه داشته باشیم که پخش تجاری بایستی توسط یک نیرو مجرب و متعهد که به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد ، البته با توجه به اینکه حجم قابل توجهی از رفت و آمد در این محله بخصوص تهران در حال تردد میباشد مطمئنا پخش بصورت دست به دست هم میتواند فید به فایده باشد.

پخش تضمینی تراکت در بازار تهران

مهمترین عامل موفقیت پخش تضمینی تراکت در بازار تهران اینکه بصورت تضمینی تمام تراکت ها پخش بشود ، اگر بخواهیم در زمان اجرا مبحث پخش تضمین تراکت در بازار را جدی نگیریم مطمئنا به نوعی هیچ کار مثبت و مفیدی را انجام نداده ایم و این امر موجب بی فایده و بی ثمره بودن پخش تراکت را باعث خواهد شد.برای اینکه به این مهم دست پیدا نیم الزاما از نیرو تراکت پخش کن مجرب و حرفه ای که علاوه بر تعهد کاری از تجربه کافی در این ضمینه بهرهمند باشد استفاده نمائیم.

اعزم تراکت پخش کن  مجرب به بازار تهران

اعزام تراکت پخش کن به بازار تهران مطمئنا مورد توجه هر کسب و کاری که تمایل به توزیع اوراق تبلیغاتی در این لوکیشن دارد قرار میگرد، برای اینکه بتوانیم از خدمات ویژه تری چون اعزام تراکت پخش کن مجرب به بازار تهران در اسرع وقت بهرهمند شویم میتوانیم با اعتماد به شرکت یا آژانس های تبلیغاتی که در این حوزه فعالیت میکنند کمک و راهنمائی بجویم ، چراکه مطمئنا ایشان میتوانند در اسرع وقت و بدون اتلاف وقت نسبت به اعزام نیرو مجرب ما را یاری رسانند

بهترین زمان پخش تراکت در بازار تهران

با توجه به زمان معین و مشخصی که ساعت کاری بازار تهران دارد بهترین زمان حد فصله صبح تا قبل از غروب آفتاب را میتوان بعنوان بهترین زمان برای پخش تراکت در بازار تهران متصور شد ، چرا که صبح های خیلی زود و یا غروب آفتاب به هیچ عنوان برای انجام تبلیغات در بازار توصیه نمیشود ، بهتر و معقول تر اینکه روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطبلات رسمی هیچگونه فعالیت تبلیغاتی صورت نپذیرد.

نتیجه گیری

پخش تراکت در بازار تهران میتواند بعنوان یک گزینه ایده آل برای خیل عظیمی از شرکت ها و بیزنس ها از جمله دفاتر بیمه و همچنین وکلا مورد توجه ویژه قرار بگیرد ،با توجه به تعدد مشاغل در این لوکیشن پخش تراکت در بازار بعنوان یک راهکار عالی برای افزایش مشتری محسوب میشود

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.