پخش تراکت در امامزاده قاسم

پخش تراکت در امامزاده قاسم

پخش تراکت در امامزاده قاسم هم یکی از محلاتی هس که شرکت ایران تراکت اقدام به اعزام فوری نیرو تراکت پخش کن مینماید این محله کهدر زمان حکومت شاه طهماسب و فتحعلی شاه قاجار این بنا گسترش یافته و در گذر زمان آن را مرمت نمودند.
امامزاده قاسم از نوادگان امام حسن مجتبی میباشد و نام اصلی ایشان «قاسم بن حسن بن زید بن حسن مجتبی» است که از سادات و علویان تحت تعقیب مامون به شمار می آید.
خدیجه دختر امامزاه قاسم همسر عبدالعظیم حسنی بوده است و ایشان سال ها تحت تعقیب حکومت بنی امیه و بنی عباس بوده اند.
امام زاده قاسم در سالهایی که تحت تعقیب حکومت بنی عباس بوده است به سمت کوههای البرز حرکت میکند و پس از شهادت در این مکان دفن می شود.تاریخچه بقعه امامزاده قاسم به دوران صفوی برمیگردد. این بقعه در زمان فتحعلی شاه قاجار توسعه یافته است و در تاریخ 28 فرودین ماه 1351 به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.
بقعه امامزاده قاسم مجاور کوه شمیران، در دامنه کوه البرز واقع است که در ارتفاعات این رشته کوه قرار دارد.

امامزاده قاسم در شمال شهر تهران در روستای قدیمی به نام «دژ علیا» واقع است.محله امامزاده قاسم درشمال میدان تجریش وغرب رودخانه گلابدره قراردارد.محدوده ی این محله نیزازهمین میدان آغازمیشودوتاتجریس حدود۲کیلومترفاصله دارد.منطفه تجریش ودزاشیب درجنوب میدان آبک وسنگ دوقلودرشمال دربندوجعف آباددرغرب وحصارک وجماران درشرق محله قرارگرفته اسخ

پخش تراکت در معابر اصلی امامزاده قاسم

پخش تراکت در خیابان های اصلی که عبارتند از

خیابان الفت خیابان شیبانی خیابان نیاوران
خیابان نخست خیابان مژده خیابان همایون خیابان اردلان خیابان فخریه خیابان محمودی خیابان فرید خیابان مژده خیابان نخجوان خیابان یاس  و خیابان دکترشریعتی است هم برای خیلی از مشاغل و شرکت ها مهم حیاتی است

 

 

پخش تراکت در امامزاده قاسم با تضمین تا برگه آخر

پخش تراک درامامزاده قاسم با تضمین تا برگه اخر تراکت با حضور ناظر پخش و همچنین گزارش آنلاین و مستندی که بصورت لحظه ی ارسال میشود ممکن خواهد بود، که شرکت پخش تراکت ایران تراکت با بهترین و مجرب ترین تراکت پخش کن های در تهران در این امر پیش دم میباشد

پخش تراکت در امامزاده قاسم به شیوه های متفاوت

 

پخش تراکت در امامزاده قاسم به یک یا دو روش پخش ترات محودود نمیشود  تقریبا تمام شیوه های پخش تراکت در امامزاده قاسم متناسب با شغل و بازار هدف انجام میگرد .

شیوه های همچون پخش لای درب، نصب تراکت پلاک به پلاک ، پخش ویژ] ، پخش دست به دست از مهمترین روش های پخش تراکت در امامزاده قاسم محسوب میشود.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.