پخش تراکت در حکیمیه

پخش تراکت در حکیمیه به صورت تضمینی و فوری برای شما عزیزان با بهترین کیفیت صورت میگیرد.برای بررسی بیشتر این محله همراه ایران تراکت باشید:

پخش تراکت در حکیمیه و تاریخچه آن

در دوره ناصری شخصی به نام میرزا علی نقی حکیم الممالک روستای چاهک را خرید و آن را رونق بخشید و سپس نام حکیمیه را بر روی آن گذاشت و پس از مدتی آن را به میرزا زین العابدین امام جمعه فروخت و اسم امامیه را بر روی آن قرار دادند. جالب است بدانید پدر حکیم الممالک یک فرد یهودی به نام میرزا اسماعیل خان بوده که بعد ها مسلمان شد و به خدمت محمدشاه قاجار درآمد. حکیم الممالک هم خود پزشک محمدشاه و ناصرالدین شاه بوده است و در برهه ای از زمان نیز حاکم قم بود. امام جمعه هم که مدتی بعد این قسمت به او فروخته شد در اصل داماد ناصرالدین شاه بوده است. درگذشته به حکیمیه چاهک هم می گفتند.در ادامه به پخش تراکت در حکیمیه می پرداریم:

پخش تراکت در حکیمیه و جغرافیای محله

حکیمیه از محلات ناحیه 8 شهرداری منطقه ی 4 تهران بوده و در شمال شرقی تهران قرار گرفته است. محله ی حکیمیه از نقاط خوش آب و هوای تهران بوده و بسیار مورد توجه طبیعت دوستان است. از لحاظ قشر درآمدی نیز افرادی با درآمد متوسط به بالا در این منطقه ساکن هستند و برخی این محله و آپارتمان های آن را از جهات مختلف و غنی بودن امکانات رفاهی و در دسترسی داشتن به نقاط مرکزی شهر، بهترین نقطه برای زندگی می دانند.پس پخش تراکت در حکیمیه پیشنهاد می شود.
حکیمیه از شمال بزرگراه بابایی
خیابان دماوند در جنوب
از غرب به 35 متری خیابان اتحاد
جاده تلو در شرق حکیمیه قرار دارد.

پخش تراکت در حکیمیه
پخش تراکت در حکیمیه

خیابن های مهم واصلی حکیمیه:

بلوار اتحاد
خیابان بهشت
خیابان خرم
خیابان شقایق
خیابان فرهنگ
خیابان نشوه
خیابان بوستان
خیابان شاهین
خیابان پگاه

مراکزخریدمحله ی حکیمیه:

بازارچه کوثر:
بازارچه الزهرا
مرکز خرید ارکیده
مجتمع تجاری صدف
مجتمع تجاری نور
پاساژ مروارید
بازار بزرگ حکیمیه
بازار بزرگ ولی عصر

به پایان مطلب پخش تراکت در حکیمیه رسیدیم.از اینکه زمان خود را در اخیتار شرکت پخش تراکت ما قرار دادید سپاسگذاریم.پخش تراکت در شرق تهران تخخصص ماست…

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.